Comisia de Organizare
300px-Syndiotactic_polypropene.png

Preşedinte:
STAN VIOREL – inspector şcolar general
Vicepreşedinte:
Tudoran Moga Ioana, inspector de chimie
Secretari:
1.Radu Crenguţa, Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman
2.Preisler Manuela, Colegiul Naţional „Calistrat Hogaş” Piatra Neamţ
Membri:

  1. Andrei Brânduşa, Colegiul Naţional „Calistrat Hogaş” Piatra Neamţ
  2. Ionică Florica, Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ
  3. Tănasă Rodica, Colegiul Naţional „Petru Rareş” Piatra Neamţ
  4. Guzgan Tudoriţa, Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ
  5. Fronea Mariana, Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ
  6. Andriescu Camelia, Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu” Piatra Neamţ
  7. Maftei Felicia, Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu” Piatra Neamţ
  8. Vişan Mihaela, Liceul Tehnologic Economic Administrativ
  9. Idiceanu Ioana, Şcoala gimnazială nr. 1 Bicaz
  10. Boacă Rodica, Liceul Tehnologic Economic Administrativ
  11. Ghineţ Mihaela, Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ
  12. Hogea Ana Maria, Colegiul Tehnic de Transporturi Piatra Neamţ
  13. Lupescu Ana, Şcoala gimnazială „Elena Cuza” Piatra Neamţ
  14. Chirilă Maria, Liceul Teoretic Roznov
  15. Nacu Gabriela, Şcoala gimnazială nr. 8 Piatra Neamţ
  16. Archip Maria, Şcoala gimnazială „Daniela Cuciuc” Piatra Neamţ
  17. Molcăluţ Florentina Georgeta, Şcoala gimnazială Girov
  18. Pavăl Valentina, Colegiul Naţional „Gheorghe Asachi” Piatra Neamţ
  19. Lerghievici Gabriela, Colegiul Naţional „Gheorghe Asachi” Piatra Neamţ
  20. Laţcu Corina, Şcoala gimnazială Costişa
  21. Axinte Mihaela, Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Târgu Neamţ
  22. Tiron Ecaterina, Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Târgu Neamţ
  23. Cucoş Maria, Colegiul Naţional „Ştefan Cel Mare” Târgu Neamţ
  24. Bohan Gabriela, Şcoala gimnazială Sagna
  25. Enescu Aurica, Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman
  26. Popa Ecaterina, Şcoala gimnazială „Vasile Alecsandri” Roman
  27. Găină Judit, Colegiul Tehnic „Danubiana” Roman
  28. Leancă Paula, Liceul Tehnologic „Vasile Sav” Roman
  29. Aniţei Liliana, Liceul Tehnologic „Vasile Sav” Roman
  30. Mîrze Mihaela, Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Săbăoani
  31. Scîrlat Anişoara, Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” Săbăoani
  32. Iliuţă Liliana, Şcoala gimnazială „Al. Ioan Cuza” Roman
  33. Ciomârtan Emilia, Şcoala gimnazială „Mihail Eminescu” Roman
  34. Rusu Maria, Colegiul Tehnic „Petru Poni” Roman
  35. Ivancea Constantina, Colegiul Tehnic „Petru Poni” Roman
  36. Butnariu Adriana, Colegiul Tehnic „Danubiana” Roman
  37. Veselin Elena, Colegiul Tehnic „Petru Poni” Roman
  38. Cobzaru Cristina, Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman
  39. Condurat Gianina, Liceul Tehnologic Nisiporeşti
  40. Tihulcă Cecilia, Şcoala gimnazială Gherăeşti
  41. Bancu Lucreţia, Liceul Tehnologic Adjudeni
  42. Ionaşcu Maria, Şcoala gimnazială Gîrcina
  43. Iorga Rodica, Liceul Teoretic Bicaz
  44. Grămadă Elisabeta, Liceul Tehnologic Pipirig
  45. Dolhăscu Nicoleta, Liceul Tehnologic Pipirig
  46. Maxim Diana, Liceul Tehnologic Pipirig
  47. Smaranda Camelia, Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida” Piatra Neamţ
  48. Paleu Mariana, Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu” Piatra Neamţ
  49. Durbacă Lăcrămioara, Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Târgu Neamţ
  50. Catrinoiu Gianina, Colegiul Tehnic „Ion Creangă” Târgu Neamţ
  51. Ispas Aura, Liceul Tehnologic „Spiru Haret” Piatra Neamţ
  52. Puşcaşu Niculina, Liceul Tehnologic „Spiru Haret” Piatra Neamţ
  53. Şum Mihaela, Şcoala Gimnazială nr. 2 Piatra Neamţ
  54. Petrescu Doina, Şcoala gimnazială nr. 2 Piatra Neamţ
  55. ŢîrdeA Cristina, Şcoala Gimnazială „Emanuil Rigler” Ştefan cel Mare
  56. Guţu Jana, Şcoala Gimnazială Bârgăoani
  57. Scurtu Nicoleta, Şcoala Gimnazială Bârgăoani
  58. Topciu Claudia, Liceul Teoretic Roznov
  59. Şurubaru Rodica, Şcoala Gimnazială nr. 3 Piatra Neamţ
  60. Savin Anca, Colegiul Naţional “Calistrat Hogaş” Piatra Neamţ
  61. Roman Brânduşa, Şcoala Gimnazială Piatra Şoimului
  62. Miclescu Cornel, Şcoala Gimnazială „Ghica Vodă” Târgu Neamţ
  63. Ungurenaşu Teodora, Colegiul Naţional „Ştefan Cel Mare” Târgu Neamţ
  64. Rotărăscu Cecilia, Colegiul Tehnic Piatra Neamţ
  65. Cristei Daniela, Liceul Teoretic Borca
  66. Ţepeş Ioana, Liceul Teoretic Bicaz
  67. Lupei Emilia, Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu” Piatra Neamţ
  68. Moroşanu Cezarina, Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu” Piatra Neamţ
  69. Ţăranu Simion, Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu” Piatra Neamţ
  70. Rotaru Vicenţiu, Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu” Piatra Neamţ
  71. Airinei Liliana, Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu” Piatra Neamţ
  72. Popa Ionuţ, Şcoala gimnazială Girov
  73. Spătariu Iuliana, Liceul Tehnologic Valea Ursului
  74. Apetrei Gabriela, Colegiul Tehnic „Miron Costin” Roman
  75. Luca Ana, LPS Roman
  76. Lohan Gabriela, Colegiul Naţional „Roman Vodă” Roman
  77. Fota Nicoleta, Şcoala Gimnazială “Daniela Cuciuc” Piatra Neamţ
Dacă nu este specificat altfel, conţinutul acestei pagini este licenţiat sub Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License