Clasa A XII A
Nr.crt. Judetul Numele si prenumele elevului Scoala Limba Profesor indrumator
1. AB ANGHEL I ANCA ELENA Colegiul Naţional “Lucian Blaga” Sebeş română DĂRĂMUŞ ELENA
2. BH ANTON I. RADU Colegiul Național “Emanuil Gojdu”, Oradea română LUNCAN ANIȚA
3. B APOSTOL M. C. ADRIAN ALEXANDRU Colegiul Naţional de Informatică Tudor Vianu română MORARU SILVIA
4. B ARCALEAN GH. MIHAI GEORGE Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
5. MH BĂCANU P. GEORGE Colegiul Naţional “Gheorghe Ţiţeica”, Drobeta Turnu Severin română IANCULESCU FLORINA
6. B BOBU L. ANDREEA Liceul Internaţional de Informatică română ARNĂUTU MARIA
7. B BODOARCA C. FILIP Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
8. CT BRATEI A. ALEXANDRU- ADRIAN Colegiul National Mircea cel Batran Constanta română BĂLAŞA DOINA
9. B CĂTANĂ A. ANA -MARIA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
10. B CÎNTĂCIOIU G DIANA GIORGIANA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
11. IS CHELĂRAŞU P. GEORGIANA Colegiul Naţional „Garabet Ibrăileanu” Iaşi română COZMA JEANINA
12. IS CHIŢIMUŞ G. DIANA-MARIA Colegiul Naţional Iaşi română GHEORGHIŢĂ CORINA
13. CT CONDURACHE P. A. ILIE- ANDREI Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa română PETCU DIANA -ANTONIA
14. B CORBU S. MARIA CRISTINA Colegiul Naţional Mihai Viteazul română TUDOR DANIELA
15. BT COROAMĂ S.I. TEODORA Colegiul Naţional „Mihai Eminescu” Botoşani română GUCEANU CONSTANTIN
16. B DIMITRIU B. BOGDAN ALEXANDRU Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
17. NT DOMBICI I. BIANCA Colegiul Naţional “Roman Vodă” Roman română ENESCU AURICA
18. BH DUDAŞ A. ÁDÁM Liceul Teoretic “Ady Endre” română CIUBOTARIU ÉVA
19. BN DUNEŞ V.G. GABRIEL IULIAN Colegiul Naţional “Andrei Mureşanu” Bistriţa română VLAD IULIANA
20. SV FILOTE C. BOGDAN ANTHONY Colegiul Național „Petru Rareş” Suceava română CÎMPAN GABRIELA
21. DJ GĂMAN G.D. MIHNEA-ALEXANDRU Colegiul Național Fraţii Buzeşti română NEACŞU MĂDĂLINA
22. IL GĂZDARU L. BIANCA IOANA Liceul de Artă “Ionel Perlea” Slobozia română HANCESCU MELANIA
23. NT IEŞANU C.C. MARA- IOANA Colegiul Naţional “Roman Vodă” Roman română RADU CRENGUŢA
24. BZ IONESCU V. ANCA Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” - Buzău română FETIC ELENA RODICA
25. SJ LIŞCA L.M. MARINA LIVIA Colegiul Naţional “Silvania” Zalău română BODEA CARMEN
26. SV MOLDOVEANU V. V. BOGDAN ANDREI Colegiul Economic Dimitrie Cantemir Suceava română TĂBUŞCĂ VIORELA
27. CJ MUREŞAN A.C. TUDOR IONUŢ Liceul Teoretic ”Alexandru Papiu Ilarian” Dej română GHERMAN DORINA EMILIA/ LICEUL TEORETIC ”ALEXANDRU PAPIU ILARIAN” DEJ/ CENTRUL DE EXCELENTA
28. B MURGOCI C. ADRIAN Colegiul Naţional Mihai Viteazul română TEODORESCU GABRIELA
29. B ONOFREI L.ANDREEA Liceul Internaţional de Informatică română ARNĂUTU MARIA
30. DJ POPESCU I. MIHAI VIOREL Colegiul Național Fraţii Buzeşti română NEACŞU MĂDĂLINA
31. MM PRUNĂ N. MIHAI GRIGORE Colegiul Naţional „Vasile Lucaciu” Baia Mare română BERINDE ZOIŢA
32. AG RIZEA M. G. GEORGE AURELIAN Colegiul Naţional “Dinicu Golescu”, Câmpulung română FLORIN GEORGESCU
33. B SOARE G. EDUARD LEVENT Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
34. GR STANCIU O. CORINA ANDREEA Colegial Naţional “Ion Maiorescu” Giurgiu română STĂNESCU GEORGETA
35. B ŞERBAN S. VICTOR Colegiul Naţional Gheorghe Lazăr română TĂNĂSESCU GEORGETA
36. VN TĂLMACIU N. VLAD Colegiul Naţional „Alexandru Ioan Cuza” Focşani română PLEŞ MARIA
37 PH TOMA D.A. VIOLETA CRISTINA Colegiul Naţional “I.L.Caragiale” Ploieşti română MOISE DANIELA
38. B TUDOR D.ELENA SIMONA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
39. PH VASILE D. ANDREEA Colegiul Naţional “I.L.Caragiale” Ploieşti română POPESCU IRINA
40. GJ VLĂDULESCU M.C. DENISA CARLA Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg-Jiu română TEOTEOI ELENA VALERIA/ BAROS MARIA
41. B VOINEA F. AMELIA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
Dacă nu este specificat altfel, conţinutul acestei pagini este licenţiat sub Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License