Clasa A XI A
Nr.crt. Judetul Numele si prenumele elevului Scoala Limba Profesorul indrumator
1. OT ALEXE M. VLAD DORIN Liceul Teoretic “Mihai Viteazul”, Caracal română CIULAVU VALENTINA
2. PH ANDRIUC S. IULIA ROXANA Colegiul Naţional “Mihai Viteazul” Ploieşti română MORCOVESCU MIHAELA
3. IS ANDRONICIUC N. ANA-MIRUNA Colegiul Naţional Iaşi română MANGALAGIU GEANINA
4. BV ANTEMIE I. RĂZVAN GEO Colegiul Naţional “Dr. Ioan Meşotă” Braşov română VÎRBAN MARIA
5. CT APOSTOL GH. DIMITRI Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa română MERTIC FLORICA
6. TL ARHIP G. ANCA DANIELA Liceul Teoretic “Gr. Moisil” Tulcea română SILVIA PÂRÂU
7. BT ARSENIE R. LAURA VASILICA Colegiul Naţional „Mihai Eminescu” Botoşani română GUCEANU CONSTANTIN
8. CT BÎRLĂDEANU N. ADRIAN - VASILE Colegiul National Mircea cel Batran Constanta română BĂLAŞA DOINA
9. IS BÎRNOSCHI S. LETIŢIA-IOANA Colegiul Naţional „Mihai Eminescu” Iaşi română GRĂDINARIU LUMINIŢA
10. AG BÎZGĂ – NICOLESCU V. RADU COSTIN Colegiul Naţional „Ion C. Brătianu” ,Piteşti română NEGOIŢĂ NECULAI, GHEORGHE COSTEL
11. AB BORCĂU I. DIANA- ALEXANDRA Liceul Teoretic Sf.Iosif Alba Iulia română GHERVAN ADINA
12. MS BRUSTUR F.DELIA Colegiul Național Unirea Târgu Mureș română STELA CIMPOI
13. AR BRUŢIU BOGDAN Liceul Teoretic „Adam Muller Guttenbrunn” Arad română ROTARIU DAN
14. BZ BULANCEA C. IULIANA Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” - Buzău română GĂITANOVICI VIVIANA/FETIC ELENA RODICA
15. IS CĂLIN C. CRISTIAN DAVID Colegiul „Costache Negruzzi” Iaşi română GÂNJU MARIEA
16. BC COSTEA G. TEODORA Colegiul Naţional ”Gheorghe Vrănceanu” Bacău română ONICĂ STELA
17. CT CRANGĂ C.GABRIELA Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa română PETCU DIANA -ANTONIA
18. BT CRISTESCU D.A. COSMIN Liceul Teoretic „Grigore Antipa” română GUCEANU CONSTANTIN
19. HR CURKÓ I. ÁRPÁD Liceul Teoretic Márton Áron, Miercurea Ciuc maghiara BILIBÓK KATALIN
20. MM DAN V.G. BERNADETTE CRISTINA Colegiul Naţional „Dragoş Vodă” Sighetu Marmaţiei română MIHALCA DOINIŢA
21. BR DĂNĂILĂ D. MIRUNA MARIA Colegiul Național ”N. Bălcescu” română PETRESCU SILVIA
22. IS DIACONU A. ANCA Colegiul Naţional Iaşi română MANGALAGIU GEANINA
23. CT DIMITRIU R. M. MARIA- ANDREEA Colegiul National Mircea cel Batran Constanta română BĂLAŞA DOINA
24. DJ DOBRICĂ C. ELENA-CODRUŢA Colegiul Național Fraţii Buzeşti română BRÂNDUŞOIU MIHAI
25. B DORAN H. CRISTINA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DOICIN LUMINȚA
26. VL DUMITRA I.ANDREEA ROXANA Liceul Tehnologic Brătianu Drăgăşani cromână BINIŞOR DAN
27. GL ENACHE S.L. IULIA IOANA Colegiul Național ,,Vasile Alecsandri” Galați română ȘERBAN RUXANDA
28. BH FARKAS-PÁLL R. KRISTÓF cell-contentLiceul Teoretic “Ady Endre” maghiara CIUBOTARIU ÉVA
29. IS FERARIU D. TUDOR Colegiul Naţional Iaşi română MANGALAGIU GEANINA
30. B FILIP P. MARIA ANDREEA Liceul Internaţional de Informatică română ARNĂUTU MARIA
31. BH FITĂRĂU D. MARIA ANTONIA Colegiul Național “Emanuil Gojdu”, Oradea română LUNCAN ANIȚA
32. B FLOREA S. CARMEN -ANA ISABELLE Liceul Internaţional de Informatică română ARNĂUTU MARIA
33. SB FODOR A. ANDREEA Liceul Tehnologic "Şcoala Naţională De Gaz" Mediaş română MIHAIU SIMONA
34. BZ GRIGORE C. ROXANA MIHAELA Colegiul Național „Alexandru Vlahuță” – Râmnicu Sărat română BUGA ELENA
35. BT GULUŢĂ C. ELENA- CRISTINA Colegiul Naţional „Mihai Eminescu” Botoşani română HRISTEA MIHAELA- DANA
36. B HEGYES I.C. ANTONIUS CEZAR Liceul Internaţional de Informatică română ARNĂUTU MARIA
37. MM HOFFER T.ŞT. EVELIN Colegiul Naţional „Dragoş Vodă” Sighetu Marmaţiei română MIHALCA DOINIŢA/HOFFER ILDIKO
38. BV HUMĂ D. LAURENŢIU Colegiul Naţional „Dragoş Vodă” Sighetu Marmaţiei română VÎRBAN MARIA
39. TR IANCU F. MARIA CĂTĂLINA Colegiul Naţional “Anastasescu” Roşiorii de Vede română FIERĂSCU GHEORGHIŢA
40. CJ ILEA V. MARIA Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda română LICEUL TEORETIC ”LIVIU REBREANU” TURDA/ CENTRUL DE EXCELENTA
41. NT IONICĂ S. ŞTEFAN- SORIN Colegiul Naţional “Petru Rareş” Piatra Neamţ română FLORICA IONICĂ
42. SJ ISTVAN ZSUZSANNA Colegiul Naţional “Silvania” Zalău maghiara cell-MATYAS EVA
43. CL IVAN FLORENTINA Colegiul Naţional “Barbu Știrbei” Călărași română PIŢIRIGĂ LUIZA
44. B IVAN S. ŞTEFAN BOGDAN Colegiul Naţional de Informatică Tudor Vianu română MARCU MIRELA
45. VN LAZĂR G. CĂTĂLIN Colegiul Naţional “Unirea” Focşani română DOCHIA MARIA
46. BR LĂZĂRICĂ A.F. DIANA- ANDREEA Colegiul Național ”N. Bălcescu”” română MÎNECĂ NICOLETA
47. CV LÉVA H. NORBERT Liceul Teoretic "Nagy Mózes", Tg. Secuiesc română ROZSNYAI ÁRPÁD
48. TM LUDESCHER H. KLAUS ANDREAS Colegiul Naţional „C.D.Loga” Timişoara română HITTNER ANA ROSA
49. PH MORCOVESCU M. MARIA DIANA Colegiul Naţional “Mihai Viteazul” Ploieşti română MORCOVESCU MIHAELA
50. SV MOROZAN V. VLAD-PETRU Colegiul Militar Liceal „Ştefan cel Mare” Câmpulung Moldovenesc română FÂNTÂNĂ-GALERIU DORINA-ANA
51. GL MUNTEANU D. ELENA Colegiul Național ,,Spiru Haret” Tecuci română UNGAN VERONICA
52. TM MUNTEANU V GIANINA ELENAt Colegiul Naţional "Coriolan. Brediceanu" Lugoj română VÎLCU-MICU MARIA
53. NT NEGREANU M. DRAGOŞ-GABRIEL Colegiul Naţional “Petru Rareş” Piatra Neamţ română FLORICA IONICĂ
54. AR OLAR BIANCA Colegiul Naţional „Vasile Goldiş” Arad română LAZEA MARIUS
55. B OPRI M. DIANA LAVINIA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
56. SM ORHA V. TUDOR Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu”Satu Mare română DOMUŢ BIANCA
57. BR PĂDURARU C. ELENA Colegiul Național ”G.M.Murgoci” română VLAD MĂDĂLINA
58. BZ PIRON N. ELENA NICOLE Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” - Buzău română GĂITANOVICI VIVIANA
59. SV PITICARI A.L. AMALIA-SOFIA Colegiul Național „Dragoş Vodă” Câmpulung Moldovenesc Moldovenesc română CIUBOTARIU MARIANA
60. CS POP L. NORINA CĂLINA Liceul Teoretic “Diaconovici – Tietz” Reşiţa română PARASCHIVU ILINCA
61. CJ POP L.D. ANCA Colegiul Naţional ”Emil Racoviţă” Cluj-Napoca română OLENIC LIVIU/ L.N.BALCESCU/CENTRUL DE EXCELENTA
62. MM POP R. BIANCA Colegiul Naţional „Gheorghe Şincai” Baia Mare română PREDOIU NICOLETA
63. DB POPESCU CRISTIAN IONUŢ Colegiul Naţional ,,Constantin Carabella’’ Târgovişte română TOMA MARIA
64. IL RAŢĂ F. THEODOR Colegiul Naţional “M. Viteazul” Slobozia română ISTRATE GABRIELA
65. AR ROBEA CRISTIAN | Colegiul Naţional „Moise Nicoară” Arad română CRIŞAN CRISTINA
66. DJ SAVU M. ŞTEFĂNIŢĂ ANDREI Colegiul Național Fraţii Buzeşti română BRÂNDUŞOIU MIHAI
67. VS SĂVUC G. A. DIANA ELENA Liceul Tehnologic ”Nicolae Iorga” Negreşti română DASCĂLU MIHAELA CĂTĂLINA, ROŞU MARIANA
68. B SOLTAN I. NICOLAE Colegiul Naţional Sfântul Sava română SHAJAANI IULIANA
69. BC STOIAN V. MARIUS CONSTANTIN Colegiul Naţional ”Gheorghe Vrănceanu” Bacău română ROSESCHEIN MARIANA
70. CV SZŐCS M. TAMÁS Liceul Tehnologic „Baróti Szabó Dávid”, Baraolt maghiara TAKÓ GÉZA JÓZSEF
71. AG ŞORICI A. NADIA -GABRIELA Colegiul Naţional “Vlaicu Vodă” Curtea de Argeş română GHEORGHE COSTEL, FLOREA ŞTEFANA
72. B ŞTEOPOAIE A. MARIA -CRISTINA Liceul Internaţional de Informatică română ARNĂUTU MARIA
73. GR ŞTEOROBĂNEANU I. ARIADNA-PATRICIA Colegial Naţional “Ion Maiorescu” Giurgiu română CRĂCIUN DANIELA
74. PH ŞUCU S.C. THEONA Colegiul Naţional “Jean Monnet” Ploieşti română IONESCU LUCIA
75. B TEODORESCU D. HORIA GABRIEL Colegiul Naţional Mihai Viteazul română TUDOR DANIELA
76. SV TÎRNOVAN V. PETRU Colegiul "Alexandru cel Bun" Gura Humorului română CIOLTAN NICULINA
77. CS TOC M. TEODORA Colegiul Naţional “Traian Lalescu” Reşiţa română MEILĂ LOREDANA
78. MH TRANCOTA V. DIANA Colegiul Naţional “Traian”, Drobeta Turnu Severin română LUGOJ EUGEN
79. NT TROFIN I. MARIN Colegiul Naţional “Roman Vodă” Roman română AURICA ENESCU ŞI VIOREL STAN
80. GJ VÎLCEANU D. ALEXANDRA CĂTĂLINA Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg-Jiu română TEOTEOI ELENA VALERIA
81. B ZAGĂR L. CRISTIAN Colegiul Naţional de Informatică Tudor Vianu română cell-content
82. SV ZAHARIUC M. TEODORA MARIA Colegiul Național "Ştefan cel Mare” Suceava română MIHAI BRÎNDUŞA
83. BN ZĂGREAN-TUZA I.G. CEZARA MARIA Colegiul Naţional “Andrei Mureşanu” Bistriţa română POP ELENA
Dacă nu este specificat altfel, conţinutul acestei pagini este licenţiat sub Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License