Clasa A X A
Nr.crt Jud. Numele şi prenumele elevului Şcoala Limba Profesorul îndrumător
1. B ADAMESCU F. IOANA STANCA Colegiul Naţional Sfântul Sava română BEȘLEAGĂ CAMELIA
2. B ADESPEI A. A. DIANA- ROXANA COLEGIUL NAȚIONAL „DECEBAL" DEVA română ILIEȘ CORNELIA
3. B ALBU F. MARIA MĂDĂLINA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
4. CT ALECA C. DANIEL-ADRIAN Colegiul Naţional “Mircea cel Bătrân” Constanţa română DUMITRU MONICA-MARIANA
5. CT ANASTASE C. DIANA- IOANA Colegiul Naţional “Mircea cel Bătrân” Constanţa română DUMITRU MONICA-MARIANA
6. B ANDREI V. SILVIA IOANA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
7. CT APOSTOL V.MARIA-LUCIA Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa română MERTIC FLORICA
8. SV ARAUJO P. REGADO GONCALO Colegiul Național "Ştefan cel Mare” Suceava română STRUGARIU AURELIA
9. TL ARTAMONOV A. ANDRADA-RALUCA Liceul Teoretic “Gr. Moisil” Tulcea română SILVIA PÂRÂU
10. AR AUGUSTINOV KERSTIN Liceul Teoretic „Adam Muller Guttenbrunn” Arad română ROTARIU DAN
11. MM BĂLAN M. GHEORGHE ALEXANDRU Colegiul Naţional „Vasile Lucaciu” Baia Mare română COVACI MAGDALENA CHIOREAN VALENTIN
12. DJ BĂLUNĂ G. ANDREI ŞTEFAN Colegiul Național Fraţii Buzeşti română CERĂCEANU CORNELIA
13. SJ BĂRBURAŞ R. PAULA Colegiul Naţional “Silvania” Zalău română BODEA CARMEN
14. BC BELCHIM N. EDUARD IACOB Liceul Tehnologic Dărmănești română BULUBAȘA LILIANA
15. SV BIG V. SILVESTRU-ALEXANDRU Colegiul "Alexandru cel Bun" Gura Humorului română ZUP MARIANA
16. VS BLEZNEAC F. BIANCA MIHAELA Liceul Teoretic ”Mihail Kogălniceanu” Vaslui română CIUPERCESCU ADRIANA
17. IL BOLOCA S. GH. DAN DENIS Colegiul Naţional “M. Viteazul” Slobozia română NIŢĂ ELENA
18. CJ BRIŞAN C. ALEXANDRU CRISTIAN Colegiul Naţional ”Emil Racoviţă” Cluj-Napoca română STANCIU SIMONA/ CENTRUL DE EXCELENTA
19. CL BUCUREŞTEANU MARIA MĂDĂLINA Colegiul Naţional “Barbu Știrbei” Călărași română PIŢIRIGĂ LUIZA
20. BN BUIA V. IONUŢ VASILE Liceul Teoretic “Solomon Haliţă Sîngeorz-Băi română MUREŞAN MIHAI
21. VN CAŞU POP D. ANDREI Colegiul Naţional “Unirea” Focşani română DOCHIA MARIA
22. SB CATANICIU C. RADU -CONSTANTIN Colegiul Naţional "Gheorghe Lazăr" Sibiu română POP SIMONA
23. GJ CĂLUGĂRU D. DUMITRU Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg-Jiu română TEOTEOI ELENA VALERIA
24. CJ CÂNCEAN A.F. VLAD DORIN Liceul Teoretic ”Avram Iancu” Cluj-Napoca română STANCIU SIMONA/ LICEUL TEORETIC ”AVRAM IANCU” CLUJ-NAPOCA /CENTRUL DE EXCELENTA
25. MM CHINDRIŞ V.DELIA Colegiul Naţional „Dragoş Vodă” Sighetu Marmaţiei română ENACHE NIȚA
26. HD CHIOREANU V. RADU CONSTANTIN COLEGIUL NAȚIONAL „DECEBAL" DEVA română ILIEȘ CORNELIA
27. BZ CHIVU V. ALEXANDRA GEORGIANA Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” - Buzău română GĂITANOVICI VIVIANA
28. MM CINCILEI V.DANIELA Colegiul Naţional „Dragoş Vodă” Sighetu Marmaţiei română MIHALACHE GEORGETA
29. NT CIOBANU D. OTILIA Colegiul Naţional “Petru Rareş” Piatra Neamţ română FLORICA IONICĂ
30. B CIOBANU G. DENISA MARIA Colegiul Naţional Sfântul Sava română BEȘLEAGĂ CAMELIA
31. GL CIURESCU D. ALEXANDRA CĂTĂLINA Colegiul Național Vasile Alecsandri” Galați română ȘERBAN RUXANDA
32. NT COBZARU D.P. ADRIAN -ANDREI Colegiul Naţional “Roman Vodă” Roman română AURICA ENESCU
33. CL CORDIE ANDREI-BOGDAN Liceul Teoretic“ Mihai Eminescu” Călărași română URSACHE NICOLAE
34. SB CORMOŞ G. ROXANA CRISTINA Colegiul Naţional "Samuel Von Brukenthal" Sibiu română POPA-SCHNEIDER CĂLINA
35. BH COSTA R. DIANA ȘTEFANIA Colegiul Național “Emanuil Gojdu”, Oradea română LUNCAN ANIȚA
36. SM DEHENEŞ I. ANAMARIA Liceul Teoretic Negreşti-Oaş română GERGELY FRANCISC
37. SM DEMIAN A. ATANASIU ŞTEFAN Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu”Satu Mare română DOMUŢ BIANCA, LUPUŢI GABRIELA
38. B DOBRE F. ANA MARIA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
39. HD DUDAȘ M. C. COSMINA – LARISA COLEGIUL NAȚIONAL „DECEBAL" DEVA română ILIEȘ CORNELIA
40. GJ DUMBRAVĂ D. AMELIA GEORGIANA Colegiul Naţional “Ecaterina Teodoroiu” Tg-Jiu română MANTA RAVECA
41. B FĂRCĂŞANU I. R. MIA YU Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
42. BT FECIORU M. NICOLETA CRISTINA Colegiul Naţional „Mihai Eminescu” Botoşani română GUCEANU CONSTANTIN
43. SV FLOREA P. ŞERBAN-MIHAI Colegiul Național „Petru Rareş” Suceava română CAPBUN DANA-GABRIELA
44. B GĂNCIULESCU A. S. ANDREEA ALEXANDRA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
45. PH GHEORGHE S. ANA MARIA Colegiul Naţional “Al.I.Cuza” Ploieşti română IONESCU DOINA
46. CJ GROZA C. CRISTINA Colegiul Național ”George Coșbuc” Cluj-Napoca română ALDEA ALEXANDRINA
47. CJ ILEA D. FLAVIA MARIA Colegiul Naţional ”Emil Racoviţă” Cluj-Napoca română STANCIU SIMONA/ CENTRUL DE EXCELENTA
48. AB INCEU M.I. ANDREEA-IOANA Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” Aiud română FULEA SORINA DIANA
49. GR IONIŢĂ A. ANNE MARIE Colegiul Naţional “Ion Maiorescu” Giurgiu română CRĂCIUN DANIELA
50. CV JUHOS L. ATTILA Liceul Teoretic "Székely Mikó", Sf. Gheorghe maghiara SZABÓ ÜNIGE
51. BH KHAL R. ELIAS ANDREI Colegiul Național “Emanuil Gojdu”, Oradea română LUNCAN ANIȚA
52. SM KOLOZSVARI H. HENRIETTA TIMEA Colegiul Naţional ,,Doamna Stanca”Satu Mare română FULOP ILDIKO, LUPUŢI GABRIELA
53. IS LAZĂR C. NICOLETA Colegiul Naţional Iaşi română GHEORGHIŢĂ CORINA
54. DB LEONTESCU V. MARINA LUCIANA Colegiul Naţional ,,Ienăchiţă Văcărescu’’ Târgovişte română LEONTESCU GEORGIANA
55. CT MACARIE V.ANDREEA- OANA Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa română MERTIC FLORICA
56. B MANDRIC I. VLAD Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
57. VN MANOLE G. ALEXANDRA Colegiul Naţional “Unirea” Focşani română DOCHIA MARIA
58. BC MARIN G.L. GEORGIANA Colegiul Naţional ”Gheorghe Vrănceanu” Bacău română ROSESCHEIN MARIANA
59. BZ MARIN I. ADRIANA IONELA Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” - Buzău română RAICU VIORICA
60. CT MĂDAN M. ILEANA- DARIA Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa română PETCU DIANA -ANTONIA
61. AG MIHU F.L. ANDRA OANA Colegiul National "Ion C. Bratianu", Pitesti, română NEGOIŢĂ NECULAI
62. MS MOLDOVAN A.CRISTINA ANDREEA Colegiul Național ,,Unirea Târgu Mureș română STELA CIMPOI
63. GL MURARIU G. ADRIAN GABRIEL Colegiul Național ,,Vasile Alecsandri” Galați română ȘERBAN RUXANDA
64. CL MUSAT FLORENTINA ADRIANA Colegiul Naţional “Barbu Știrbei” Călărași română GĂBREANU MIRELA
65. DB MUSCARIU C. JESSICA MARIA Colegiul Naţional ,,Ienăchiţă Văcărescu’’ Târgovişte română LEONTESCU GEORGIANA DIACONESCU MIHAELA
66. CL NĂSTASE CRISTIAN LAURIAN Colegiul Naţional “Barbu Știrbei” Călărași română GĂBREANU MIRELA
67. B NEACSU R. VLAD ANDREI Liceul Internaţional de Informatică română ARNĂUTU MARIA
68. AG NECŞULESCU V.C. ALINA DIANA Colegiul Naţional „Ion C. Brătianu”, Piteşti română NENCIULESCU SILVIU
69. MH NIŢOIU D.V. MIHAI Colegiul Naţional “Traian”, Drobeta Turnu Severin română LUGOJ EUGEN
70. VN OLARIU I. RĂZVAN TEODOR Colegiul Naţional „Alexandru Ioan Cuza” FocşaniColegiul Naţional „Alexandru Ioan Cuza” Focşani română MAIEREANU ALINA GIGLIOLA
71. PH PANĂ L.I. TIBERIU ALEXANDRU Colegiul Naţional “Mihai Viteazul” Ploieşti română ALEXANDRESCU ELENA
72. TL PAVEL S. IRINA Liceul Teoretic “Gr. Moisil” Tulcea română MIHAELA LUCIA CARA
73. B PETRE D. MIHAI ALEXANDRU Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
74. AR POP S. IULIU PATRICK Colegiul Naţional „Moise Nicoară” Arad română CRIŞAN CRISTINA
75. SJ POPA R. LOREN BETUEL Colegiul Naţional “Silvania” Zalău română BODEA CARMEN
76. B POPESCU A. RADU ADRIAN Colegiul Naţional Sfântul Sava română BEȘLEAGĂ CAMELIA
77. IL POPESCU B. ANDREEA IONELA Colegiul Naţional “M. Viteazul” Slobozia română ISTRATE GABRIELA
78. SJ PUŢINA C. ANDRADA Colegiul Naţional “Silvania” Zalău română BODEA CARMEN
79. MH RAŞCU M. MIRUNA Colegiul Naţional “Gheorghe Ţiţeica” Drobeta Turnu Severin română IANCULESCU FLORINA
80. TR RĂDUCAN M. LAURENŢIU ALEX Liceul Teoretic Piatra română LILE VERONICA
81. NT ROMAN M. D. DIANA Colegiul Naţional “Petru Rareş” Piatra Neamţ română FLORICA IONICĂ
82. MH ROŞOGA G. AUGUSTA LORENA Colegiul Naţional Pedagogic “Ştefan Odobleja” Drobeta Turnu Severin română ACHIMESCU VIOLETA
83. IS SANDU D. TEODORA-ALEXANDRA Colegiul Naţional Iaşi română LĂCĂTUŞU MĂRIOARA
84. NT SAUCIUC I. R. ADINA Colegiul Naţional “Calistrat Hogaş”   Piatra Neamţ română ANCA SAVIN
85. MM SĂCĂLEAN L.D.C. VLAD Colegiul Naţional ,,Vasile Lucaciu’’ Baia Mare română COVACI MAGDALENA
86. DJ SBÎRNĂ SEBASTIAN Colegiul Național Elena Cuza română CEAUŞU NICOLETA
87. CS SÎRB D. ROBERT AURELIAN Colegiul Naţional “Traian Lalescu” Reşiţa română MEILĂ LOREDANA
88. VL STANCU M. CORINA MARIANA Liceul Tehnologic Brătianu Drăgăşani română BINIŞOR DAN
89. VL STOICA M. ŞTEFAN Colegiul Naţional „Mircea cel Bătrân” Râmnicu Vâlcea română GORAN CRISTINA
90. MM STRETEA R. S.G.ROALND MIHAI ALEXANDRU Colegiul Naţional „Vasile Lucaciu” Baia Mare română COVACI MAGDALENA
91. AR SUCIU M. DRAGOŞ Colegiul Naţional „Moise Nicoară” Arad română CRIŞAN CRISTINA
92. HR SZABÓ L. LÁSZLÓ Liceul Teoretic Tamási Áron, Odorheiu Secuiesc maghiara TŐKÉS ILDIKÓ
93. AG ŞERBĂNESCU N. ALINA ALEXANDRA Colegiul Naţional “Vlaicu Vodă” , Curtea de Argeş română Gheorghe Costel, Dejanu Mariana
94. B ŞTEOPOAIE A. ALEXANDRU RĂZVAN Liceul Internaţional de Informatică română ARNĂUTU MARIA
95. IS ŞTREANGĂ O. IULIA-MĂDĂLINA Colegiul Naţional Iaşi română LĂCĂTUŞU MĂRIOARA
96. BC ŞUŢU V. DAN VALENTIN Colegiul Naţional ”Vasile Alecsandri” Bacău română GALERU RĂDUCU
97. B TABACU M. IULIA ANDREEA Colegiul Naţional Sfântul Sava română BEȘLEAGĂ CAMELIA
98. VN TĂNASĂ I. ALEXANDRU Colegiul Naţional „Alexandru Ioan Cuza” Focşani română PLEŞ MARIA
99. SV TĂNASE D. DIANA-ALEXANDRA Colegiul Național „Petru Rareş” Suceava română CAPBUN DANA-GABRIELA
100. OT TĂNASIE T.S. IOANA Liceul Teoretic “Mihai Viteazul”, Caracal română CIULAVU VALENTINA
101. IS TĂTARU V. VIOREL Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Iaşi română GAVRILESCU PAULA
102. BV TĂZLĂUANU M. ANA SIMONA Colegiul “Emil Racoviţă” Braşov română SOUCA NICOLAE
103. DB TELEANU F.FLORIN Liceul Teoretic ,,Ion Luca Caragiale’’ Moreni română RĂCĂŞANU RODICA
104. IS TESLOIANU N. RUXANDRA Colegiul Naţional „Emil Racoviţă” română GAVRILESCU PAULA
105. TR TOADER D. ALIN DANIEL Colegiul Naţional “Alexandru Dimitrie Ghica” Alexandria română ŞTEFAN VALERICA ANTOANETA
106. BR TOMA V. MĂDĂLIN Liceul Tehnologic „G. Vâlsan” Făurei română PECHEANU ANTONETA
107. TM TURCIN S.MARIA-ALEXANDRA Colegiul Naţional Bănăţean Timişoara română VERT SILVIA
108. HD TURCU I. ABEL COLEGIUL NAȚIONAL „IANCU DE HUNEDOARA" HUNEDOARA română ALBUȚIU MARIA-ANA
109. NT ŢĂRNĂ M. ALINA Liceul Teoretic “V. Alecsandri” Săbăoani română MIHAELA MÎRZE
110. B URSU F. DIANA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
111. NT VĂTĂMĂNELU D. ALEXANDRA Liceul Tehnologic  “Vasile Sav” Roman română PAULA LEANCĂ
112. GJ VELICAN A. ALIN IONUŢ Colegiul Naţional “Ecaterina Teodoroiu” Tg-Jiu română TALABĂ DAN DRAGOMIR
113. BH VIGDOROVITS G. ALON Colegiul Național Mihai Eminescu Oradea română DOBRE MARIA
114. OT VOINICU C. IONUŢ BOGDAN Colegiul National “Ion Minulescu”, Slatina română MOŞTEANU LAURA
115. BZ ZAINESCU C.S. IULIU CEZAR Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” - Buzău română GĂITANOVICI VIVIANA
Dacă nu este specificat altfel, conţinutul acestei pagini este licenţiat sub Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License