Clasa A VIII A
Nr.crt Jud. Numele şi prenumele elevului Şcoala Limba Profesorul îndrumător
1. B ADAM M. IOANA Şcoala Gimnazială Iancului română Pruneş Mira
2. CJ ALMĂŞAN C. ANDREEA MARIA Şcoala Gimnazială “Teodor Murăşanu” Turda română HĂDĂREAN MIHAELA/CENTRUL DE EXCELENTA
3. B ARDELEAN F. MARIA CRISTINA Şcoala. Gimnazială Nr. 70 română DIACONU ADRIANA
4. OT BĂŢĂGUI C.R. VLAD ŞTEFAN Şcoala Gimnazială Nr.2, Caracal română FARCAŞ NELIA ADRIANA
5. AB BOER M. ARMAND Scoala Gimnazială „Vasile Goldiş” Alba Iulia română FLOREA AURELIA
6. MM BOTOI G. ROXANA MIHAELA Colegiul Naţional „Vasile Lucaciu” Baia Mare română COVACI MAGDALENA
7. SJ BRĂBAN M. ANDRA Şcoala Gimnazială "Silvania" Şimleu Silvaniei română SÎRCA ELIDA, BRĂBAN ALINA, BRĂBAN MIRCEA
8. CL CAZACU RADU Școala Gimnazială ”prof. Lucian Pavel” Oltenița română ȚUGUI CRISTINA MONICA
9. IS CEUCĂ M.R. INGRID Colegiul Naţional Iaşi română MANGALAGIU GEANINA
10. VS DASCĂLU F. NICOLETA Şcoala Gimnazială "Mihai David" Negreşti română PÎRĂU ELENA IRINA
11. NT DIACONU I. IOANA Şcoala Gimnazială “Elena Cuza” Piatra Neamţ română ANA LUPESCU
12. B DIMA M. ALEXANDRA Liceul Internaţional de Informatică română CHIRU LINA
13. SM FERNEA I. MIHAI IOAN Şcoala GimnazialăGrigore Moisil” Satu Mare română SIMION CARMEN
14. GR GHEORGHE I. CONSTANTIN Şcoala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu română GEMESCU MIRCEA
15. TR GHERGHE C. ELA Şcoala Gimnazială “Mihai Viteazul“ Alexandria română GHERGHE FLORENTINA ADRIANA, ARMEANU CRISTEA
16. B GÎRJĂU D. MARIA CRISTINA Şcoala Europeană română GRIGORIU MIHAELA
17. SV GRĂDINARIU I. IOANA Şcoala Gimnazială Nr.3 Suceava română LAZAROVICI ECATERINA
18. HD GRECU G. D. CĂLIN DIMITRIE ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ANDREI ŞAGUNA" DEVA română SUCIU FLAVIA
19. CT HAIDU-GEREA T. PAUL Colegiul Naţional “Mircea cel Bătrân” Constanţa română DUMITRU MONICA-MARIANA
20. IF HARABAGIU C. IOANA ANDRUŞA Liceul Teoretic “Ioan Petruş”, Otopeni română TIMOTIN ANA CRISTINA
21. BC HÎRLEA N. TUDOR Școala Gimnazială ”Ștefan Luchian” Moinești română TĂBĂCARIU ANCA
22. PH IORDACHE N. BIANCA ALEXANDRA Colegiul Naţional “Mihai Viteazul” Ploieşti română ZAHARIA VIORICA
23. CT IORDAN G. ANDREI Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa română MERTIC FLORICA
24. B IORGA D. ANDREI Liceul Internaţional de Informatică română CHIRU LINA
25. VS ISTRĂTUCĂ M. ANASTASIA Şcoala Gimnazială ”Constantin Parfene” Vaslui română NEMŢANU DORINA
26. GJ JUCAN D.IOANA ADELINA Şcoala Gimnazială”Alexandru Ştefulescu”Tg. Jiu română PETCU SPERANŢA
27. BH LAZĂR F.C. MĂDĂLINA ELENA Colegiul Național “Emanuil Gojdu”, Oradea română LUNCAN ANIȚA
28. DB LĂZĂRESCU M. ION SEBASTIAN Şcoala Gimnazială ,,Diaconu Coresi’’ Fieni română BÂRA ELENA DANIELA
29. B LEONESCU D. ANAMARIA Liceul Teoretic Ştefan Odobleja română DOGARU GENOVEVA
30. PH LUCA C. BOGDAN Şcoala gimnazială „Grigore Moisil” Ploieşti română MORCOVESCU MIHAELA
31. HR MADARÁSZ M. ANDREA Liceul Tehnologic Sövér Elek, Joseni Maghiară KISS LORÁND
32. BV MANEA S. DRAGOŞ Liceul de Arte Plastice “Hans Mattis Teutsch” Braşov română TEMCIUC EUGENIA
33. BV MANOLESCU A. ŞTEFAN Colegiul Naţional “Andrei Şaguna” Braşov română BOGDĂNEANU DANIELA
34. NT MARGINE I.-D. ŞTEFAN Şcoala gimnazială “Ghica-Vodă Târgu Neamţ română CORNEL MICLESCU
35. AR MARIŞ BOGDAN Liceul Teoretic „Adam Muller Guttenbrunn” Arad română IENCIU MONICA, ROTARIU DAN
36. SV MORHAN M. VLAD Şcoala Gimnazială Nr.3 Suceava română LAZAROVICI ECATERINA
37. IS MUNTEANU R. ANDI Colegiul Naţional Iaşi română MANGALAGIU GEANINA
38. GL NEDELCU D. ȘTEFAN Colegiul Național ,,Vasile Alecsandri” Galați română MÎNZĂ LIDIA
39. BT NICHIFOR GH. MAHUNDUMULA PAUL Şcoala Gimnazială „Grigore Antipa” Botoşani română CANTORIU MARIANA TATIANA
40. VN NISTORIU C. MIHNEA ANDREI Colegiul Naţional „Alexandru Ioan Cuza” Focşani română CISMAŞ ANA
41. AG NIŢU D. CRISTINA Şcoala Gimnazială „Ion Pillat”, Piteşti română POPESCU IOANA, DINU MIHAELA
42. MR OPREA S. MARIA ANTONIA Școala Gimnazială ,, Mihai Viteazu Târgu Mureș română CARMEN MATEI
43. VN PAVEL C. IOSIF ALEXANDRU Şcoala Gimnazială Nr. 3 Focşani română TRIFAN ANA
44. CJ PECULEA D. ALEXANDRA CRISTINA Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Cluj-Napoca română BERTE MARCELA
45. MM PINTE S.L.BOGDAN Liceul Tehnologic ”Dr. Florian Ulmeanu” Ulmeni română LUPȘA SIMONA
46. IS PIPIRIG N. TUDOR Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Iaşi română ILAŞ PETRONELA
47. AR PLEŞA R. DIANA IOANA Şcoala Gimnazială Nr.5 Arad română LUPŞA LILIANA
48. IF POPA D. ȘTEFAN Şc. Gimnazială nr.1 Voluntari română TOMOIAGĂ ELENA
49. IS POPA S.E. ANDREI EMILIAN Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Iaşi română OBADĂ ELENA
50. GJ POPESCU D. OCTAVIAN DANIEL Şcoala Gimnazială”Alexandru Ştefulescu”Tg. Jiu română PETCU SPERANŢA
51. B PREDILĂ S.G. ANDREEA GEORGIA Liceul Internaţional de Informatică română CHIRU LINA
52. CV RANCZ S. ADRIENN Liceul Teoretic "Nagy Mózes", Tg. Secuiesc maghiară KOVÁCS ZSUZSÁNNA
53. TL RĂDUŢĂ M. MIRCEA- TEODOR Şcoala Gimnazială „I.L.Caragiale” Tulcea română MIHAELA LUCIA CARA
54. SV RUSU C. TEODOR-EDUARD Şcoala Gimnazială Nr.3 Suceava română LAZAROVICI ECATERINA
55. B SMARANDACHE A. VLAD Liceul Internaţional de Informatică română CHIRU LINA
56. B STANCIU N. ANDREI CRISTIAN Liceul Internaţional de Informatică română CHIRU LINA t
57. TM SUCIU M. TUDOR IOAN Liceul "Grigore Moisil" Timişoara română MOCANU RAMONA
58. BC TANASOV A. ANDREI Școala Gimnazială ”Alexandru Ioan Cuza” Bacău română POPA FLOAREA
59. SB TĂLĂU GH. ŞTEFANA -ANASTASIA Colegiul Naţional "Gheorghe Lazăr" Sibiu română BICER EMILIA
60. GJ TECŞA A.M.ADRIAN VLADIMIR Şcoala Gimnazială ”Sfîntul Nicolae”Tg:Jiu română IONESCU FIMIŢA
61. BN TOFAN T. FLORINA Şcoala Gimnazială “Artemiu Publiu Alexi” Sîngeorz-Băi română STRUGAR CLARISIA RODICA
62. GR ŢĂRANU G.G. ANDREI ALEXANDRU Şcoala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu română GEMESCU MIRCEA
63. AG VASI F.C. ALEXANDRU MARIAN Şcoala Gimnazială „Sfântul Iacob”, Câmpulung română PESTRIŢU LUMINIŢA MANUELA
64. NT VIŞAN M. V. RUXANDRA-ELENA Şcoala Gimnazială “Elena Cuza” Piatra Neamţ română ANA LUPESCU
65. IF ZĂVOIANU N. BOGDAN ALEXANDRU Liceul Teoretic “Ioan Petruş”, Otopeni română TIMOTIN ANA CRISTINA
66. VL ZOTA A. SILCHLINDE IONELA Şcoala Gimnazială Ioan Gheorghe Duca Râmicu Vâlcea română DINCĂ DORINA
Dacă nu este specificat altfel, conţinutul acestei pagini este licenţiat sub Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License