Clasa A IX A
Nr.crt Jud. Numele şi prenumele elevului Şcoala Limba Profesorul
1. HG BALÓ CS. TIMEA- KATALIN Liceul Teoretic Márton Áron, Miercurea Ciuc maghiară SATA KLÁRA
2. MS BERBECARU E. ANDREI Colegiul Național Alexandru Papiu IlarianTârgu Mureș română LAVINIA MUREȘAN
3. VR BERHECI T.D. DIANA Colegiul Naţional “Unirea” Focşani română DOCHIA MARIA
4. SV BOLOHAN L. MIHAI Colegiul Național „Petru Rareş” Suceava română CÎMPAN GABRIELA
5. VS BUTNARIU S. GIANINA ELENA Liceul Teoretic ”Mihail Kogălniceanu” Vaslui română GOSAV DOINA ELENA
6. BR CHIŢU M. SILVIANA MIRUNA Colegiul Național ”N. Bălcescu” română PETRESCU SILVIA
7. TM CIOROGARIU D. RADU-ALIN Liceul "Grigore Moisil" Timişoara română MOCANU RAMONA
8. IS COVACI B. ADRIAN-CLAUDIU Colegiul „Costache Negruzzi” Iaşi română SOROHAN VASILE
9. AB CRINTEA E. MIRUNA Colegiul Naţional “Lucian Blaga” Sebeş română POPA DINA
10. CV CSOMÓS C. ATTILA Liceul Teoretic "Nagy Mózes", Tg. Secuiesc maghiara ROZSNYAI ÁRPÁD
11. HR CUCUIET I. TEODOR AURELIAN Liceul Teoretic O.C. Tăslăuanu , Topliţa română POPLAUSCHI MONICA
12. CT DOBRIN I.F. GEORGE -COSTIN Colegiul Naţional “Mircea cel Bătrân” Constanţa română DUMITRU MONICA-MARIANA
13. AR DOMJAN DAVID Liceul Teoretic „Adam Muller Guttenbrunn” Arad română ROTARIU DAN
14. BH FĂINĂREA M. DIANA Colegiul Național “Emanuil Gojdu”, Oradea română LUNCAN ANIȚA
15. NT FÎRŢALĂ S. SABINA GIORGIANA Colegiul Naţional “Petru Rareş”Piatra Neamţ română RODICA TĂNASE
16. BZ GHEORGHE I. RĂZVAN Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” - Buzău română GĂITANOVICI VIVIANA
17. CJ HART–FOIA M. ALEXANDRU ANTONIU Colegiul Naţional ”Emil Racoviţă” Cluj-Napoca română MOLDOVAN CAMELIA/ CENTRUL DE EXCELENTA
18. IS IACOBAN S.A. SORINA- ANDREEA Colegiul Naţional Iaşi română MANGALAGIU GEANINAt
19. NT IANCU O. ELENA-ADELINA Colegiul Naţional “Petru Rareş”Piatra Neamţ română FLORICA IONICĂ
20. AG ILIESCU D. VALENTINA FLORENTINA Colegiul Naţional „Ion C. Brătianu”, Piteşti română MIU BARBU
21. B ILIESCU M. ANDREI Liceul Internaţional de Informatică română ARNĂUTU MARIA
22. BZ IORDACHE D. D. ANDREI ALEXANDRU Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” - Buzău română GĂITANOVICI VIVIANA
23. PH ISTRATE I. VLAD ANDREI Colegiul Naţional ”Nicolae Iorga” Valenii de Munte română GRUNBAUM ILEANA
24. GJ IŞFAN I. IOANA PATRICIA Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg-Jiu română TEOTEOI ELENA VALERIA
25. B IVĂNUŞ C. ANA MARIA Liceul Internaţional de Informatică română ARNĂUTU MARIA
26. IS LESENCIUC D. VLAD-CRISTIAN Colegiul Naţional „Emil Racoviţă” Iaşi română GAVRILESCU PAULA
27. SJ LEŞUŢAN V. F. VLAD Colegiul Naţional “Silvania” Zalău română BODEA CARMEN
28. B LUNGAN TIBERIU Colegiul Naţional Sfântul Sava română SHAJAANI IULIANA
29. VR MAIEREANU L. TUDOR CRISTIAN Colegiul Naţional „Alexandru Ioan Cuza” Focşani română MAIEREANU ALINA GIGLIOLA
30. SV MARCU C. ANA MARIA Colegiul Naţional „Alexandru Ioan Cuza” Focşani română STRUGARIU AURELIA
31. MM MIHALCA V. DĂNUȚ VASILE Colegiul Naţional „Dragoş Vodă” Sighetu Marmaţiei română MIHALCA DOINIŢA
32. CT MORARIU D. AGNES- MARIA Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa română PETCU DIANA- ANTONIA
33. CJ MUREŞAN I. CEZARA IULIA Colegiul Naţional ”Mihai Viteazul” Turda română PETROVAI DORINA/ COLEGIUL NAŢIONAL ”MIHAI VITEAZUL” TURDA /CENTRUL DE EXCELENTA
34. CS NEAŢU S. MONICA Colegiul Naţional “Traian Lalescu” Reşiţa română MEILĂ LOREDANA
35. B NICULESCU C. OANA Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
36. IF NIŢU V. ADRIAN IONUŢ Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Snagov română ENE GHEORGHE
37. OT OCHEA D.J. SORINA ANDREEIANA Liceul Teoretic “Mihai Viteazul”, Caracal română TOMESCU SORINA
38. TL ONOFREI V. TEODORA-ANDREEA Liceul Teoretic “Gr. Moisil” Tulcea română SILVIA PÂRÂU
39. BN ONUL V. FARA INGRID Colegiul Naţional “Petru Rareş”Beclean română HORJA LILIANA
40. SM ORHA V. ANCA Colegiul Naţional ,,Mihai Eminescu”Satu Mare română POP CLAUDIA
41. B PANA G. ANDREEA MARIA Liceul Internaţional de Informatică română ARNĂUTU MARIA
42. AG PETRESCU G. IOANA ALEXANDRA Colegiul Naţional “Vlaicu Vodă”, Curtea de Argeş română GHEORGHE COSTEL, NEDELEA CRISTINA
43. CJ PÎGLEŞAN M. SONIA Colegiul Naţional ”Emil Racoviţă” Cluj-Napoca română MOLDOVAN CAMELIA/ CENTRUL DE EXCELENTA
44. HD PÎTEA N. V. NICOLAE- OCTAVIAN COLEGIUL NAȚIONAL „DECEBAL" DEVA română ILIEȘ CORNELIA
45. MS POLOGEA I.RUXANDRA Colegiul Național ,,Unirea Târgu Mureș română CRISTIANA CHIRA
46. MM POP D. IASMINA ROXANA Colegiul Naţional „Gheorghe Şincai” Baia Mare română PREDOIU NICOLETA
47. BV POP ŢIFREA A. ADRIAN Colegiul Naţional “Andrei Şaguna” Braşov română MORARU AURELIA
48. VL POPA N. BIANCA MARIA Liceul Tehnologic Brătianu Drăgăşani română BINIŞOR DAN
49. MM PUȚ F. BOGDAN Colegiul Naţional „Dragoş Vodă” Sighetu Marmaţiei română MIHALCA DOINIŢA
50. GL RÂCLEA F. ROBERT CRISTIAN Colegiul Național ,,Vasile Alecsandri” Galați română MÎNZĂ LIDIA
51 BZ RICIU M. DIANA ALEXANDRA Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” - Buzău română MATACHE ANGELA
52. CJ SAJGO G. NORBERT EUGEN Colegiul Naţional ”Emil Racoviţă” Cluj-Napoca română MOLDOVAN CAMELIA/ COLEGIUL NAŢIONAL ”EMIL RACOVIŢĂ” CLUJ-NAPOCA /DRAGOS MIRCEA/CENTRUL DE EXCELENTA
53. DB SĂVULESCU G. GEORGE CLAUDIU Colegiul Naţional ,,Ienăchiţă Văcărescu’’ Târgovişte română LEONTESCU GEORGIANA
54. SB SIMION GH. ALEXANDRA - MARIA Colegiul Naţional "Gheorghe Lazăr" Sibiu română LUNGU DOINA, BICER EMILIA
55. HD SPUNEI N. NICOLAE- ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL „DECEBAL" DEVA română ILIEȘ CORNELIA
56. AR STANCU ANCUŢA Colegiul Naţional „Moise Nicoară” Arad română AVRAM ADELA
57. NT STOIAN C. IOAN VLAD Colegiul Naţional “Petru Rareş”Piatra Neamţ română RODICA TĂNASE
58. B STOICA C. LUCA ANDREI Colegiul Naţional Sfântul Sava română BEȘLEAGĂ CAMELIA
59. OT STOICEA C. FLAVIA MIHAELA Liceul Teoretic “Mihai Viteazul”, Caracal română TOMESCU SORINA
60. BT ŞALGĂU C. CĂTĂLIN EDUARD Colegiul Naţional „Mihai Eminescu” Botoşani română VASILACHE MIHAELA
61. VR ŞANDRU C. ŞTEFAN ELIN Colegiul Naţional „Alexandru Ioan Cuza” Focşani română MAIEREANU ALINA GIGLIOLA
62. BZ ȘERBAN F. LIVIU Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” - Buzău română GĂITANOVICI VIVIANA
63. IS ŞERPEANU A. IRINA ALEXANDRA Colegiul Naţional Iaşi română LĂCĂTUŞU MĂRIOARA
64. BR ŞTEFAN M. ANDRA CRISTIANA Colegiul Național ”N. Bălcescu” română MÎNECĂ NICOLETA
65. MM TOMOIAGĂ G. ALEXANDRU Colegiul Naţional „Dragoş Vodă” Sighetu Marmaţiei română MIHALCA DOINIŢA
66. B TRIF E. COSMIN Colegiul Naţional Sfântul Sava română BEȘLEAGĂ CAMELIA
67. BC UMBRĂRESCU Ş.S GEORGE Colegiul Naţional ”Gheorghe Vrănceanu” Bacău română ONICĂ STELA
68. GJ VEDE D.O. ANDREI DUMITRU Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu” Tg-Jiu română TEOTEOI ELENA VALERIA
69. B VELICU MARIA Colegiul Naţional Gheorghe Lazăr română IVAN VIRGINICA
70. CS VERNICU P. GEORGIANA MĂDĂLINA Colegiul Naţional “Traian Lalescu” Reşiţa română MEILĂ LOREDANA
71. TR VINTILĂ I.M. IONUŢ CĂTĂLIN Liceul Pedagogic “Mircea Scarlat” Alexandria română GHERGHE ADRIANA FLORENTINA
72. BV VRABIE D. VLAD Colegiul Naţional “Dr. Ioan Meşotă” Braşov română VÎRBAN MARIA
73. BZ ZISU AL. FLORENTINA VERONICA Colegiul Național „Bogdan Petriceicu Hasdeu” - Buzău română MATACHE ANGELA
74. B ZOICAN D. MIHNEA DANIEL Colegiul Naţional Sfântul Sava română DANIELA BOGDAN
Dacă nu este specificat altfel, conţinutul acestei pagini este licenţiat sub Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License